Microsoft Office 365

Poďme spolu komunikovať... Žijeme v dobe komunikácie, ohromného množstva informácii, mailov, chatov, video hovorov, zdieľania dát. Aby sme všetko toto zvládli, potrebujeme jednotnú platformu na komunikáciu, kde štandardom je Microsoft Office 365. Zapojte všetkých učiteľov či žiakov a posuňte level komunikácie v procese výučby vyššie.

Microsoft Office 365
Kaspersky Endpoint Security

Kybernetická bezpečnosť, ktorá je vždy o krok vpred.... Cíťte sa na internete skutočne bezpečne vďaka ochrane pred hackermi a najnovšími vírmi ako sú ransomware a spyware ktoré sú riadenými umelou inteligenciou. Aby ste sa internetu nemuseli báť a mohli si užívať jeho výhody pri výučbe potrebujete perfektnú ochranu vašich zariadení.

ESET Internet Security

Komplexné bezpečnostné riešenie pre školy všetkých veľkostí Ideálne riešenie pre moderných používateľov, ktorým záleží na ochrane osobných údajov a ktorí aktívne využívajú internet na vzdelávanie, prácu, komunikáciu alebo iné aktivity na Internete. Ochráňte všetky potrebné dáta, ale aj zvedavé deti pred nástrahami Internetu.

ESET Internet Security
Microsoft Teams komunikácia

Vytvárajte spoločne úžasné veci doma, v práci alebo v škole. Chatujte, volajte, vzdelávajte sa a zdieľajte video bez problémov z jedného miesta, ktoré vám pomôže zostať v kontakte so všetkými dôležitými ľuďmi. Keď máte všetky najlepšie aplikácie a funkcie, ktoré potrebujete na dosah ruky, môžete pracovať sústredenejšie a efektívnejšie.