3D Tlačiarne PRUSA

Na začiatok si niektorí možno kladiete otázku „Aké je vlastne využitie 3D tlačiarne?“ Pre niektorých zbytočná technológia, ktorá vyrába len hračky, pre iných technológia budúcnosti, ktorá nahradí konvenčné metódy výroby. Tak ako to v skutočnosti môže vyzerať o pár rokov? To zatiaľ nevieme predpovedať ale už teraz majú široké využitie.

3D Tlačiarne PRUSA
Optoma HD28e

Projektory sú stále neodmysliteľnou súčasťou hardvérového vybavenia každej školy. Na trhu je však veľké množstvo projektorov, značky a modely neustále pribúdajú, pomôžeme Vám preto zorientovať sa v ponuke a navrhneme pre Vašu školu riešenia šité na mieru v adekvátnom pomere cena – výkon.

LEGAMASTER rady ETX

Väčšina škôl vo vyspelých štátoch sveta je už dnes vybavená LCD displejmi. Už aj u nás na Slovensku sa pomaly LCD displeje dostávajú do škôl. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, rovnako ako je to s telefónmi či tabletmi. Učitelia oceňujú neustály online prístup k informáciám, obľúbenosť u žiakov, ktorú táto technológia prináša.

LEGAMASTER rady ETX
Optoma 5 Series

Pre každú triedu je k dispozícii interaktívny displej. Objavte rad vysokokvalitných interaktívnych displejov navrhnutých pre jednoduchosť, ktorú učitelia požadujú a zároveň sú solídnou investíciou pre akýkoľvek rozpočet školy. Prepojte svoje zariadenia a technológiu v triede, optimalizujte vzdelávanie na diaľku a zapojte študentov.

Epson ELPDC07

Kedysi meotar, dnes vizualizér... Meotar, resp. spätný projektor. Dnešná mládež už ani nevie, čo to meotar je. Modernou alternatívou meotarov sú dnešné vizualizéry, ktoré sa postupne stávajú neodmysliteľnou súčasťou hardvérového vybavenia každej školy, resp. každého učiteľa. Zároveň sú skvelým pomocníkom pri tzv. hybridnej výučbe.

Epson ELPDC07
TouchBox 55"

Objavte s nami unikátne riešenie pre zábavu i výuku do materských škôl a na prvý stupeň základných škôl. Rozvíja kreativitu, podporuje myslenie, slúži ako pre výuku tak hranie, premietanie filmov a rozprávok. Deti do škôlky sa budú tešiť ako nikdy predtým a nebudú chcieť odísť domov. Darujte deťom skvelé zážitky s našim riešením.

Logitech Rally Plus Konferenčný systém

Logitech Rally Plus vám sprostredkuje špičkové video v štúdiovej kvalite a mimoriadne čistý hlas pre bezproblémový priebeh rokovania. Logitech Rally Plus je vďaka svojmu dokonalému zvuku, dômyselne navrhnutému vedeniu káblov a štýlovému vyhotoveniu optimálny na použitie v stredne veľkej až veľkej konferenčnej miestnosti.

Logitech Rally Plus Konferenčný systém