DELL Optiplex 3080 SFF

V dnešnej dobe je PC nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života a preto nesmieme zabúdať ani na proces výučby. V školách sa čoraz viac využívajú PC pri rôznych aktivitách a preto by sme Vám radi pomohli vybrať tie správne pre Vašu školu, či už to budú nové zariadenia alebo kvôli rozpočtu uprednostníte repasované ale s 2 ročnou zárukou

DELL Optiplex 3080 SFF
Lenovo IdeaCentre 5 24IOB6 Graphite Grey

Heslo znie : "Bez zbytočných káblov" All In One PC (AIO) je jedinečná PC zostava s integrovaným monitorom a štýlovým dizajnom. Všetky komponenty sú už súčasťou tela monitora, takže na stole zaberá málo miesta, zbavuje sa množstva káblov a uľahčuje proces inštalácie počítačovej zostavy. Poradíme vám, ako si vybrať All In One počítač.

DELL Latitude 5520

Chystáte sa kúpiť nový notebook pre Vašu školu, ale neviete, pre ktorý sa rozhodnúť? Pomôžeme vám zistiť, aký druh notebooku je pre vás ten pravý a podľa akých parametrov si ho zo širokej ponuky môžete vybrať. Samozrejme máme v ponuke aj nové aj repasované zariadenia aby sme vedeli pomôcť každému zákazníkovi s akýmkoľvek rozpočtom.

DELL Latitude 5520
Dell P2422H Professional

Monitor je neoddeliteľnou súčasťou každej PC zostavy. Mnohé monitory síce môžete používať na viac účelov, rozdiely medzi nimi ale sú, a to najmä v kvalite a vlastnostiach obrazu. Nezúfajte. Máme riešenie, nech už si vyberiete čokoľvek a nech máte rozpočet akýkoľvek.

Príslušenstvo k PC/NTB

Potrebujete kvalitnú súpravu klávesnice a myši, ideálne bezdrôtovú aby ste neboli obmedzovaní priestorom a káblami? Alebo zháňate tašku pre svoj Notebook? Prípadne ste zistili, že máte málo ukladacieho miesta na vašom disku? Nech je to čokoľvek, s všetkým Vám radi pomôžeme a nájdeme riešenie podľa Vašich predstáv.

Príslušenstvo k PC/NTB
Nástroje pre Tlač

Potrebujete sa spoľahnúť na rýchlu obojstrannú tlač, kopírovanie alebo skenovanie? A to všetko bez zbytočného zdržiavania? Ste zástancom menších praktických zariadení vhodných aj do riaditeľne či zborovne, alebo skôr preferujete veľkú "priemyselnú" tlačiareň, ktorú by ste nemuseli kupovať ale iba prenajať a byť bez starosti? Máme obe!

Webkamery

Podľa čoho vyberať webkameru? Webkamery slúžia predovšetkým na prenášanie videokonferencií, skypových hovorov, a pod. Najdôležitejším kritériom pri výbere je ich rozlíšenie, ale zabúdať by ste nemali ani na to, koľko snímok za sekundu zvládnu spracovať a ďalšie doplnkové funkcie. Nájde si u nás každý to svoje, stačí sa len ozvať.

Webkamery